BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Absoliuti laimė

2009-08-04 | Dienoraštis

Absoliučios laimės pojūtis.

Aš jau buvau pamiršus tą jausmą. Jis mane buvo užpuolęs kokius tris kartus - įtariu, panašus turėtų apimti nuo kokaino. Taip pat panašus buvo sapne, kai sapnavau, jog skrendu. Jis niekuo nesusijęs su nuotaika, su žmonėmis aplinkui ir su tuo, kiek aš apskritai jaučiuosi tuo metu laiminga.

Pirmą kartą laimė mane nujungė brode. Tiesiog eilinį vakarą, gal netgi antradienio (turėjom tokią keistoką tradiciją nueit į brodą vidury savaitės “po džimbymą” ir pasidraskyt po tuščią aikštelę). Užgrojo bambolėjų rinkinį - kas nors kartą buvęs brodvėjuj, žino tą rinkinį iki apsivėmimo. Ir man akyse pasidrė klaikiai šviesu, nerealiai linksma ir aš beveik prasklendžiau oru-palubėm. Buvo geras.

Po kokių dešimt minučių praėjo, paskui kažkada dar pasikartojo kažkur kitu laiku kitoj vietoj ir metams bėgant aš jau beveik pamiršau.  Iki magistralės Vilnius - Kaunas - Klaipėda ketvirtadienio vakarą.

Išsilupau made to go su lašiša ir kiaušiniais ir atsidariau miau (juk ne visi vyrai dreba dėl savo mašinos apmušalų). Žinau, kad maisto derinys skamba šlykštokai, bet miau tinka prie visko. Gavau teisę bliauti visa gerkle su Fredžiu, atsisukau Don’t Stop Me Now padlagu ir voila - aš atradau kokaino pakaitalo receptą!

Jausmas nepakartojamas: kaip seksas, karuselės ir laimėjimas loterijoj vienu metu.

Geras, ne? Įdomu, ko statoilas į sumuštinius deda ;) Gal ir kitąkart suveiks..

Patiko (0)

Rodyk draugamsRašyti komentarą