BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Nacionaliniai Delfio komentatoriaus ypatumai

2009-07-22 | Apie viską po truputį, Diskusijos

Aš vis dėlto manau, kad Delfyje komentuoja gan ribota grupė žmonių.Tokių etatinių. Nesinori tikėti, kad ji atspindi visuomenę. Nes - ranką duodu kirst - neteko man jų gyvai sutikti, tik Delfio pogrindy matau.. 

Turiu nemažą draugų, pažįstamų, bičiulių, kolegų, ratą - visi žmonės šviesūs, išsilavinę (daugiau ar mažiau). Tarp jų - nė vieno tokio bukapročio, kaip standartinis Delfio “nuomonės reiškėjas” - homofobas, šovinistas ir visoks kitoks “mitinės-lietuviškos-katalikiškos-tradicijomis-apipintos-moralės” saugotojas (nors paklaustas, kas yra moralė ar paprašytas išvardinti taip uoliai garbstomų dešimt dievo įsakymų, matyt, bėgtų “pagūglinti”)

Aišku, su padugnėm, kurie sakinį formuluoja “Dygryte va ir isaugai i k, 2009 07 22 18:08″ aš ir nebendrauju, ir neieškau progos susipažinti. Nereikia man tos “protų įvairovės” gyvenime - taip kad tikiuosi, jog ir ateity neteks sutikti. Aišku, yra grupelė “šviesuolių”, dalyvaujančių valstybės valdyme, čia jau blogiau. Bet nieko, bus kiti rinkimai, gal ką “padabnesnio” rasim.

Atsiranda aišku tarp komentatorių ir kamikadzių, kurie pabando tyliai išreikšti kokią šviesesnę mintį, bet greit pasijunta ne ten pataikę. Toj skylėj - tai kova su vėjo (o gal ko nors labiau smirdančio?) malūnais. Kokia bebūtų straipsnio tema ir kas bebūtų autorius, etatinis Delfio komentatorius viską sumaišys su purvu, remdamasis standartinėmis frazėmis: “Ta k…, ana dar didesnė k.., šito žmona p.. ir miega su tuo b.. užtai viskas eina nx. Visi yra komunistai, naciai arba žydai o aš toks nuostabus ir protingas”

Vienu metu labai nervindavausi, skaitydama panašų šlamštą, galvodavau, siaube, kokioj aš šaly gyvenu, kaip gėda… Paskui nebeskaitydavau išvis. Dabar nusprendžiau, kad tokie žmonės mane gali varginti tik tiek, kiek aš jiems pati leisiu. Dėl to pramogai paskaitau po aktualiais straipsniais, šiek tiek pasijuokiu ir nuraminu save, kad komentarams normalus žmogus laiką švaisto kokį kartą per mėnesį ar dar rečiau, kai jau visiškai užknisa. Kaip mane dabar.

P.S. Šitą įrašiuką tris kartus bandžiau įdėti, kaip komentarą delfyje, bet visus tris kartus delfis man susuko špygą: nėr čia ko savo ilgos nuomonės reikšti.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. kostia 

    kometarai - tai zmonems vietoj psichoanalitiko, vieta kur galima nuleisti ” gara” . Esu isitikines, kad zymiai geriau zmonems islieti emocijas ir pykti komentaruose, negu prisigerus pilstuko dubasinti zmonas, gasdinti savo vaikus ir tt.

    beje, ” etatiniai” komentatoriai pasirodo tik vienu atveju - kai koks nors portalas isspausdina V. Landsbergio pavarde;)


Rašyti komentarą