BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Šių dienų vidutinio lietuvio atmintinė

2009-08-30 | Diskusijos

Vėl padariau nusikaltimą ir įlindau į Delfio straipsnį (šįkart, berods, apie nusikaltėles mamytes, lobstančias iš vaiko auginimo pašalpos). Vėl susinervinau. Ir apibendrinau, ką šiais ir panašiais klausimais mano eilinis vidutinis lietuvis.

Taip gimė

“Šių dienų vidutinio lietuvio atmintinė”
- Kiekvienas, gyvenantis (atrodantis, besirengiantis) kitaip, negu aš, yra padugnė ir nusikaltėlis. Priversti gyventi visus taip, kaip aš.
- Kiekvienas uždirbantis daugiau nei aš, taip pat yra nusikaltėlis.Mokesčiai turėtų būti padidinti, o atlyginimai sumažinti visiems, išskyrus mane.

-Kiekviena neištekėjusi moteris yra arba kekšė, arba prostitutė. Čia, spėju, priklausomai, už dyka ar už pinigus/ dovanas/ etc. Ir taip, jos gyvenimas yra griežtai MANO reikalas.

- Visos jaunos mamos yra nusikaltėlės arba potencialios nusikaltėlės. Atimt visas pašalpas ir dar uždraust bendraut tarpusavyje, kad nekeltų maišto. Ir apskritai, dar liept susimokėt - nes visos tik ir lobsta iš vaikų gimdymo.

-Emigrantas taip pat yra nusikaltėlis. Grąžint visus į Lietuvą ir išvežt į kaimus, kad prasigertų, kaip ir visi kiti normalūs žmonės (nes darbų tiek Lietuvoj vis tiek nėra).

- Dėl visko kalti konservatoriai ir socialdemokratai.

- Aš prisimenu, kad esu savo kultūros, religijos ir kalbos puoselėtojas kaskart, kai tik kas nors pamini žodį Europa ir žmogaus teisės (arba sėdėdamas su kaimynu prie butelio). Nesvarbu, kad nežinau, kaip tiksliai tuos gražius žodžius parašyti.

Gal kas norėtų pratęsti?

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (2)

  1. akvareles 

    - kaip tik įmanoma, mano uždarbis turi matytis ant manęs/su manim/manyje. Nepamiršti šiek tiek pridėti. Pvz, geriau jau naujas mobilus kišenėj, nei sutvarkyti dantys.
    - užsieniečių reikia apskritai vengti. jei ko paklaus gatvėj, nusisukti ir nieko netarus bėgti kuo toliau.
    :)

  2. Ūdrė 

    Uf, tiksliai. Kaip galėjau pamiršti užsieniečius :D Kažkoks velnio išmislas.


Rašyti komentarą