BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
Use your widget sidebars in the admin Design tab to change this little blurb here. Add the text widget to the Blurb Sidebar!

Nesala, Nelapė ir kitos anglų kalbos pamokėlės

2009-08-04 | Apie viską po truputį

Mikruškė is Smiltynės į Nidą. Šalia manęs įsitaiso dvi gan jaunos panelės, viena lietuvaitė, kita - pas ją atvykusi draugė iš Portugalijos. Lietuvaitė demonstruoja savo anglų kalbos žinias, o portugalei skauda galvą.

Pajudam. Bandau užmigti, nes naktį miegojau 4 valandas. Vairuotojas nusprendžia į kainą įtraukti pasakojimus, kur mes važiuojam ir viltis numigti išsisklaido. Taigi, linksminuosi klausydama, kaip lietuvaitė verčia istorijas savo skaudagalvei draugei.

Pasakojimas prasideda nuo Kuršių Nerijos aprašymo: iš vienos pusės jūra, iš kitos marios, bla bla bla. Vertimas: “Not island. Very strange. Sea from one side and some water not lake from ze ozer. Very interesting”. Aha, jau ir man darosi interesting. Matau tuščią susidomėjusios portugalės žvilgsnį.

Važiuojam pro kormoranų lizdus. Vairuotojas pasakoja, kaip jie atsirado, kokie jie visaėdžiai, kaip nuo jų išmatų viskas išdega aplink. Mergaitė verčia: “Look - birds. Zey eat. Very interesting kind of birds”. Portugalė bejėgiškai dairosi pro langą, bandydama suprasti į ką jai pažiūrėti… Lietuvaitė imasi kažkam rašyti SMS angliškai ir prašo portugalės spellinti kiekvieną žodį. Aš pradedu snausti.

Prabundu nuo staigiai pristabdomo busiuko: per kelią perbėgo stirna. Visi suklego: “Ar matei, ar matei?” Lietuvaitė pajaučia mirtiną pareigą pakalbinti savo draugę: “Did you see ze animal?” Portugalė sutelkia susidomėjimo likučius: “No..What kind of animal was it?”. “I don’t know. Some kind of wild animal. Not fox.”

Aš stipriai įsikandu į pirštą, kad nepradėčiau žvengti balsu. Nu jej bohu, čia pats geriausias stirnos apibūdinimas kokį kada nors girdėjau. Praktiškai iškart ir supranti, kad čia stirna.

Portugalė beviltiškai sulindo į tamsius akinius ir pabandė užmigti. Jos dar laukė ištisas savaitgalis prasmingo bendravimo.

Patiko (0)

Rodyk draugams


Komentarai (1)

  1. anonimas 

    Heh :D


Rašyti komentarą